Сосниччина туристична продовжує дарували туристам враження про Сосницьку громаду
Цими вихідними до Сосниці завітала група туристів. Вони розпочали свою прогулянку з Андрієм Ткачом від сосницького ведмедя. Прогулялися містечком та дізналися які жінки і як впливали на життя та творчість наших видатних особистостей.
🚣 Далі, продегустувавши кудрівські сири, вирушили подивитися на паромну переправу через Десну. Через водопілля зараз вона не працює, а людей переправляють човном.
🏛 Відвідали гості і Сосницький музей довженка, де туристи мали можливість поспілкуватися з народним майстром Анатолієм Семенцовим, виставка робіт якого зараз експонується у музеї.
А ще провели оглядову екскурсію музеєм та запросили на лекцію з презентацією «Обраниці, або 9 жінок Довженка».
🌊 Далі у програмі був величний старовинний Купчицький вітряк, якому понад 100 років. І фінал мандрівки – Спаська круча, з якої відкривається неймовірна панорама заливних луків у поймі Десни.
🗨️ «Цей наповнений до вінця день, нам подарував пан Андрій. Дякуємо Вам за поєднання історичних оповідок з показом красот міста, за дегустацію і можливістю насолоджуватися водопіллям Десни! Не прощаємося, готові пізнавати Сосниччину далі!», – коментує одна із туристок.
![](/storage/news/galleries/4968705bb9f335f69c1bc77d3b3366ea.jpg)
![](/storage/news/galleries/6fc1cba80e0912aa49ed092d89efeb8d.jpg)
![](/storage/news/galleries/cd6d4599670352f977d717e89c3eeced.jpg)
![](/storage/news/galleries/9ee9ce953e31485482c3452d0d3136b2.jpg)
![](/storage/news/galleries/98632e9798fe68a34595b74f6ce243ff.jpg)
![](/storage/news/galleries/104f87aaf3c3ab3f3a873fa6c9ad1490.jpg)
![](/storage/news/galleries/624ed93f6a0fd2f41dee4c4eee77cd2e.jpg)
![](/storage/news/galleries/f6f838bc90fcb2044d78fc801a54267a.jpg)