Сосницька громада отримала два сучасні моноблоки

24.12.2022

🎁 Сосницька громада продовжує отримувати допомогу від GIZ.

🖥️ Цього разу – комп'ютерне обладнання, а саме 2 сучасні моноблоки, які полегшать роботу наших спеціалістів.

👍 Ми щиро вдячні Європейському Союзу та Уряду Німеччини за надану допомогу, розуміння поточних потреб громади і плідну співпрацю.

ℹ️ Ця підтримка є частиною зусиль, спрямованих на допомогу партнерським громадам, яка здійснюється в рамках проєкту «Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним урядом Німеччини та реалізується GIZ. Ця програма спрямована на поліпшення піклування про мешканців громади, що потребують соціальної підтримки.