Сосницька громада отримала від друзів Фонду міжнародної солідарності з Польщі чергову партію допомоги

25.05.2023

📦 Сосницька громада отримала від друзів 🇵🇱 Фонду міжнародної солідарності з Польщі чергову партію допомоги, а саме:

🔹 генератори;
🔹 спальні мішки;
🔹 шкарпетки;
🔹 спеціальне взуття;
🔹 печі-буржуйки.

⚡️ Генератори будуть забезпечувати резервне живлення адмінбудівель старостинських округів, закладів медицини та освіти у разі кризових ситуацій.

🥾 Взуття, спальні мішки, шкарпетки та печі-буржуйки направлено до матеріального резерву громади для реагування на надзвичайні ситуації.

🇺🇦🇵🇱 Дякуємо за допомогу! Ми високо цінуємо підтримку Польщі і її небайдужих громадян.

До речі, Сосницька громада співпрацює з Фондом Міжнародної Солідарності вже не перший рік. Тому варто згадати:

🔸 автомобіль, який отримала громада для соціальної служби, щоб надавати послуги у селах;
🔸 проект безкоштовних велосипедів по Сосниці;
🔸 карету швидкої допомоги, яка оснащена сучасним медичним обладнанням;
🔸 нові дефібрилятор, мобільний апарат УЗД та апарат ЕКГ для нашої лікарні.

ℹ️ Фонд Міжнародної Солідарності Solidarity Fund PL in Ukraine (Республіка Польща) у партнерстві з BGK - wspieramy rozwój firm (Банк Господарства Крайового) та European Commission закуповує і доставляє гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування, які є жертвами російської агресії проти України та/або допомагають внутрішньо переміщеним особам.