Сосницька громада продовжує співпрацю з Програмою DOBRE
![](http://sosnitsa-rada.gov.ua/storage/news/article/4377fed37d8e708ebd08e28156907183.jpg)
Під час координаційної зустрічі, яка відбулася в онлайн форматі 18 січня, представники громад-учасників Програми DOBRE Чернігівської, Чернівецької та Запорізькоїобластей ознайомилися з черговим компонентом розвитку громади – «Залучення громадськості» та «Молодіжна робота».
Партнери проєкту пропонують до реалізації програму «Молодіжний працівник», що дасть змогу підвищити кваліфікаційний рівень фахівців, які працюють у молодіжному секторі, залучати молодь та стимулювати її до активної участі в житті громади.
Отже, головне, що зрозуміли представники громад під час зустрічі –молодь – це ресурс, а не проблема. Активні молоді люди самі вирішують проблеми, і часто ефективніше, ніж «дорослі». Тому залучаючи молодь ми можемо отримати два безперечних бонуси.
![](/storage/news/galleries/ebd21f9457e6bf7aa39069faa86539da.jpg)
![](/storage/news/galleries/7ec20380bb45f56fe40056f6eb8b30d5.jpg)
![](/storage/news/galleries/3afc17d62a821838de5664e22399e191.jpg)