Сосницька громада святкує День Прапора

23.08.2021
? 23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора. Тож сьогодні, на центральній площі Сосниці, зібралися усі, кого об’єднує синьо-жовтий стяг, український гімн та прагнення розвивати свою Батьківщину.

? Цьогоріч почесне право підняти Державний Прапор України надано селищному голові Андрію Портному, голові ради ветеранів Надії Кузьменко та учениці Сосницької гімназії Вікторії Жабко.

? На завершення 4 юним сосничанам та сосничанкам голова громади вручив паспорти громадянина України у вигляді ID-картки.

? Вітаємо усіх зі святами! Миру нашій державі і злагоди!
Слава Україні!