Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Сосницька громада вперше розробила посібник «Бюджет для громадян»

Новини
21.10.2021

Вперше мешканці Сосницької громади зможуть ознайомитися з бюджетом у зрозумілій та доступній формі. Це стало можливим завдяки участі громади у програмі DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати» та експертній підтримці фахівців громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети».

Бюджет для громадян – це спрощена, позбавлена технічної мови презентація інформації про бюджет громади. Бюджет для громадян створений, щоб зробити складну та технічну бюджетну інформацію доступною. Він нагадує, що бюджет громади – це кошти всіх її мешканців  і показує,  що гроші в бюджеті не з’являються нізвідки, а витрати з бюджету не робляться лише за бажанням когось з керівників громади, або групи громадян.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше