Сосницька команда чемпіонів завершила турнір без поразок

18.09.2023

Одразу зауважимо: березнянське «Полісся» на гру зі сосницьким спортивним клубом не зібралося, тож чемпіон завершив турнір зі стовідсотковими показниками.

Оскільки «Дягова» з чемпіонату знялася досить давно, то й менському «Кристалу» в останньому турі були нараховані «даремні» 3 бали. Єдиний матч, який відбувся, – це гра менського «Темпа» та макошинської «Десни». В ньому господарі поля програли 3-4, поступаючись по ходу поєдинку 0-4.

Цій грі передувало нагородження призерів чемпіонату. Золоті медалі першості отримали футболісти СК «Сосниці». За підсумками турніру вони набрали 36 очок (із тридцяти шести можливих), різниця забитих і пропущених м'ячів – 67-12. Срібні нагороди завоював із досить серйозним відривом менський «Кристал» – 27 балів. Бронза чемпіонату – в макошинської «Десни», яка набрала 21 очко. Четвертим став «Чапаєв» із Садового – 16 залікових пунктів, п'ятим - березнянське «Полісся» (15), а шостим – менський «Темп» (10).

Далі у футбольній програмі інший турнір - кубок «Золота осінь». В ньому візьмуть участь 7 команд. Сосницький СК проведе поєдинок 1/4 в Мені, де свої домашні матчі прийматиме «Дягова». Початок матчу заплановано на 16-00.

В інших поєдинках зустрінуться:

Фаворит (Семенівка/Стольне) – Десна (Макошине), 13-00, с. Стольне.

Темп (Мена) - Чапаєв (Садове), 13-00, м. Мена.

Менський «Кристал» отримав путівку до півфіналу згідно зі сліпим жеребом.

В разі перемоги в чвертьфіналі сосницький спортивний клуб в півфіналі зустрінеться з переможцем пари «Фаворит»/»Десна».