Сосницькі депутати просять не підвищувати ціну на електроенергію

29.06.2023

ℹ Нагадуємо, що Постановою Кабінету міністрів України від 30 травня 2023 р. № 544 ціну на електричну енергію збільшують майже вдвічі. Для побутових споживачів – до 2,64 грн/кВт год.

📌 Ця Постанова зачіпає інтереси кожного українця. Тому депутати Сосницької ради у зверненні переконують, що обставини, які стали причиною прийняття послаблень на початку повномасштабного вторгнення, на сьогодні ще не зникли. В Україні й досі триває війна, а заробітна плата та пенсії суттєво не зросли.

Тож депутати депутати Сосницької селищної ради звернулись до Президента України щодо скасування підвищення ціни на електроенергію для населення.