Сосницькій громаді планують залучати громадян до управління громадою через громадські обговорення та консультації з громадськістю
Про це та інші можливості Програми DOBRE говорили під час робочого візиту координаторки напрямку зміцнення згуртованості та залучення громадськості в територіальній громаді Тетяни Романової.
🤾♀️До зустрічі долучився голова громади Андрій Портний, заступник голови та профільні спеціалісти.
Селищний голова розповів про ситуацію в громаді та про ті проблеми, над якими зараз плідно працюють. Окрім цього, говорили про ті інструменти участі, які ефективно проявили себе в роботі та яких ще не вистачає в громаді.
🌿Під час зустрічі йшлося про роботу в громаді над відновленням та ефективним використанням мешканцями інструментів участі, адже комунікація між владою та громадян є запорукою добробуту громади.
💫Протягом реалізації ініціативи планується здійснити оцінювання стану залучення громадян до співпраці з владою на місцевому рівні в умовах воєнного стану, провести тренінги з використання інструментів участі та заходи згуртування. Крім того, представники органів влади та громадськості візьмуть участь у розробці інформаційної кампанії з поширення можливостей та переваг використання мешканцями громади інструментів участі.
💛 Зустріч проведено в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
![](/storage/news/galleries/b26408a4790046e4ff71f735cf1809d7.jpg)
![](/storage/news/galleries/f93e43f44019da8981e5959a26cf5020.jpg)
![](/storage/news/galleries/8e20f34c3d54142d2f4e2c303f2ed3ef.jpg)
![](/storage/news/galleries/6e6397ecdd0aeacac1f2546d2a9ebb14.jpg)
![](/storage/news/galleries/9af00c563edd1de0d4d04859e4519619.jpg)