Сосницькі медики отримали нову карету «швидкої»

12.02.2021

Сосницькі медики отримали майже новий, 2 річний, автомобіль швидкої медичної допомоги.

Він повністю укомплектований сучасним обладнанням і придатний для надання повноцінної екстреної медичної допомоги населенню нашої громади.

Для бригади екстреної служби таке поповнення було дуже необхідним, щоб мати змогу своєчасно та якісно надавати екстрену медичну допомогу.

Автомобіль дістався нам від обласного Центру екстреної медичної допомоги, який оновив свій автопарк новими авто, а «старі» «швидкі» розділили по області.