Сосницький ЦНАП, один з єдиних по області, вже може надавати 19 ветеранських послуг
Реалізувати це вдалося після нещодавнього навчання. Першим протестував таку можливість заступник начальника Чернігівської ОДА Іван Ващенко.
👍 Розширювати перелік можливостей готовий і Центр надання соціальних послуг Сосницької селищної ради. Його фахівці, після спеціального навчання, зможуть надавати психологічні консультації для ветеранів/ветеранок та членів їх родин.
🗨️ «Направду, поки попит на таку опцію невеликий. Я був першим, хто скористався. Однак, після нашої Перемоги – має відскакувати від зубів. Бо потреба точно буде», – каже Іван Ващенко.
![](/storage/news/galleries/18a689e38c6de8da243e8b8a30d6ebcd.jpg)
![](/storage/news/galleries/5af27c7eb87fe75c91352031d0839c82.jpg)
![](/storage/news/galleries/af033ad0b0f162dfd39ae0977a9e58e6.jpg)