спіхи учнів класу духових інструментів музичної школи ім. Полторацького
На базі Ніжинського фахового коледжу культури і мистецтв був проведений обласний творчій конкурс солістів-інструменталістів духових та народних музичних інструментів.
В конкурсі взяли участь юні виконавці на духових інструментах – учні викладача Вячеслава Рашинського, з концертмейстерами Світланою Чехменко та Юлією Поліщук.
Відзнаки отримали:
🥈 Євген Галінін – диплом ІI премії;
🥈 Роман Чухненко – диплом І премії;
🥈 Володимир Дерюгін – диплом ІI премії;
🥉 Євген Тромбач – диплом IІI премії.
🎉 Вітаємо учнів та їх викладачів. Бажаємо й надалі творчих успіхів та перемог.
![](/storage/news/galleries/e75ebc329d78584910d018cd16a977dd.png)