Сумна звістка. Загинув 50-річний житель с. Вільшани, Козар Василь Іванович

22.08.2023

🕯 Сумна звістка у нашій громаді

Загинув 50-річний житель с. Вільшани, захисник України та патріот

🇺🇦 КОЗАР Василь Іванович

Народився Василь 24 квітня 1973 року в с. Залужжя, Закарпатської області. Проживав у с. Вільшане.

Проходив строкову військову службу з 1991 по 1993 рік.
Призваний на військову службу за мобілізацією 27 лютого 2023 року оператором стрілецької роти.

На жаль, 05 серпня 2023 року чоловік загинув на Харківщині.

Боляче 💔 Без батька залишилося двоє синів, дружина – без чоловіка. Його втрата – це важкий удар для родини, друзів, близьких та всієї громади.

Глибоко співчуваємо родині Героя. Нехай Господь Бог допоможе вам перенести цю важку втрату.

Він захищав свою країну, свій народ, свою землю. Низький уклін і вдячність Василю.

Вічна пам'ять і слава Герою! 🇺🇦

‼️ Стосовно зустрічі та прощання з воїном поінформуємо додатково!