Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Свято наближається

Новини
17.12.2015

На центральній площі Сосниці завершено монтаж головного атрибуту новорічних святкувань – новорічної ялинки. Ялинку встановлено силами комунальних служб селища з участю селищного голови А.Д. Портного. Встановлення ялинки у передчутті Новорічних свят відбувається у цілком непередноворічну, втім, звичну для нас в останні роки не зимову погоду.

Велика подяка Сосницькому лісництву Холменського лізгоспу за подароване селищу святкове деревце.

Також варто подякувати депутату Сосницької селищної ради Онищенку В.І., за виготовлення з металу оленів, які будуть встановлені 19 грудня.

Найближчим часом розпочнуться роботи з вбрання ялинки, при яких будуть використані іграшки, які надішли для конкурсу «на найкращу Новорічну іграшку», та новопридбані вогники і гирлянди.

Урочисте відкриття головної ялинки селища відбудеться 19 грудня о 16:00 год., на свято Святого Миколая.

Тож запрошуємо всіх дітлахів зі своїми батьками, та всіх бажаючих, на відкриття новорічної красуні-ялинки. На маленьких гостей чекає яскрава програма з концертом та подарунками.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше