Тиждень психології у садочку «Калинка»
Під гаслом «Наша сила в доброті» заклад дошкільної освіти долучився до проведення тижня психології.
✅ Практичною психологинею Наташею Нагорною було проведено ряд тематичних занять з дітьми старших груп.
🗨️ «Спільно з дітьми ми вивчали значення доброти, вчилися розрізняти добрі та погані вчинки, а головне – вчилися робити добро один одному даруючи лагідні та добрі слова», – коментують у садочку.
А щоб підтримати ментальне здоров'я педагогічного колективу психологиня влаштувала розвантажувальне заняття з елементами арт-терапії – «Дерево сили». Розмови, медитація, сміх та малювання своїх чарівних дерев сили допомогли колективу додати енергії та зарядитися позитивом.
![](/storage/news/galleries/a75921ef420b21a5bb06a280798881ab.jpg)
![](/storage/news/galleries/38220c96d607609fe73b02fc1e72de23.jpg)
![](/storage/news/galleries/110c03a476accc79ce074efd7125e1be.jpg)
![](/storage/news/galleries/91d3e30a4744901174cc280daf489267.jpg)
![](/storage/news/galleries/43f585a84f8a44d14a4b3133114ed7f4.jpg)
![](/storage/news/galleries/4533a2f183b74649c560c32b3323ca69.jpg)
![](/storage/news/galleries/12b15f10db1c43d2d5aec2d34f5ccdc8.jpg)