Тренінг: Впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирному будинку. Як не наробити помилок?

20.02.2020

У рамках реалізації проекту ЄС/ПРООН “HOUSES” 26.02.2020 р. о 14.00. в залі засідань районної ради відбудуться збори.

На збори будуть запрошені представник КП Сосницьке КЖУ, та представник управління Держпраці у Чернігівській області

Питання які будуть розглянуті:

1.Впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирному будинку: як не наробити помилок?

Як має проводитися енергетичний аудит будинку і що таке енергетичний сертифікат?
Що таке ПКД, договір ТН і договір АН?
Як ОСББ відстояти свої права перед підрядниками?
Що треба пам’ятати голові правління ОСББ підписуючи Акти виконаних робіт?
Як провести заходи енергоефективності і отримати економію, а не просто витратити гроші?

Порядок розрахунків згідно показників вузлів комерційного обліку. Порядок повірки лічильників холодної води та централізованого водопостачання.

Відповідальність за технічне обслуговування системи газопостачання будинків.

Запрошуємо всі ОСББ та мешканців багатоквартирних будинків!