Цими днями свій День народження святкувала Жанна Труба

22.01.2024

Вона тимчасово виконуюча обов'язки директора Сосницького будинку культури, керівниця народного аматорського жіночого ансамблю «Вербиченька», учасниця народного фольклорного аматорського колективу «Криниці» і танцювального колективу.

Сьогодні, з нагоди дня народження, Жанну Трубу вітали колеги з культурної сфери, а секретар Сосницької ради Андрій Ткач вручив їй почесну грамоту.

🥰 Дякуємо за вашу творчість і бажаємо творчого натхнення, радісних, щасливих, теплих і світлих моментів у кожній хвилині життя!