Побудовано на платформі

У Чорнотичах триває розробка концепту публічного простору

24.05.2024

Під час зустрічі з командою Агенція міських ініціатив місцеві мешканці висловили свої побажання щодо наповнення та дизайну приміщення.

🧑‍🎨 Висловлені думки, результати фокус-групового дослідження та онлайн голосування ляжуть в основу дизайну майбутнього простору.

🗨️ «Нам часто кажуть в громадах: зробіть простір по-своєму. Мовляв, ви досвідчена організація й краще знаєте, як має виглядати простір. Але наш досвід показує, що людей треба, навпаки, об’єднувати навколо ідеї створення чогось спільного у громаді, у селі, на вулиці, у багатоквартирному будинку. А не нав’язувати своє бачення. Тому ми розробили багатоступеневий процес вивчення та аналізу думок жителів громад, де створюємо простори. Люди самостійно ухвалюють рішення, адже їм користуватися цим простором», – каже виконавча директорка «Агенції міських ініціатив» Тетяна Романова.

👉Команда Агенції запросила на зустріч з активом села Чорнотичі дизайнера, який занотував усі побажання, оцінив приміщення та вже найближчим часом запропонує драфт дизайну. Після утвердження дизайну почнеться процес закупівлі обладнання та меблів.

ℹ️ Проєкт «Створення публічних просторів у громадах Чернігівської області як інструмент посилення громадської участі» впроваджується громадською організацією «Агенція міських ініціатив» в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами.

2024 © Усі права захищено
Побудовано на платформі