У Киріївці зібрали 28000 грн для ЗСУ

07.08.2023

5 серпня, благодійним концертом та ярмаркою на підтримку воїнів односільчан, Киріївка традиційно відзначила День села.

🎉 День пройшов чудово! Киріївчани та гості отримали гарний настрій, а благодійна скринька поповнилась на 28000 грн.

👍 Особливо жителі села дякують Роману Солодаренку, який передав до скриньки 10000 грн і місцевому меценату Андрію Матвієнку за 1000 грн, який завжди фінансово підтримує різні заходи у селі Киріївка.

🥰 Але щедрими були і всі киріївчани!

Велика подяка всім хто донатив, всім хто брав участь у підготовці концерту та ярмарку, всім хто прийшов.

🙏 Дякуємо нашим захисникам за Україну, за можливість жити і працювати в ній!