У Кудрівці встановили сучасну вежу мобільного зв’язку

21.01.2024

Для жителів Кудрівки проблемою була відсутність стабільного зв'язку. Спільними зусиллями компанії Vodafone, Романа Солодаренка та Сосницької громади вдалося вирішити це важливе для людей питання.

👥 Цими днями представники оператора, Роман Солодаренко, голова громади Андрій Портний та представники громадськості побували у Кудрівці та мали нагоду особисто пересвідчитись, що зв'язок є, і він стабільний.

👍 Дякуємо Роману Солодаренку, компанії Vodafone та всім хто долучився до спільної роботи та вирішили таке важливе питання для нашої громади.