У Пекареві збирали пропозиції до Стратегії розвитку Сосницької громади

20.10.2021
📣 У Пекареві (Пекарівський старостинський округ) відбулися громадські обговорення проекту Стратегії розвитку Сосницької громади.

👉 Тут зібралися представники різних вікових категорій, що дозволило створити якісну робочу атмосферу.

💬 Чимало дискусій викликали питання пов’язані із розвитком туризму та зайнятості населення.

📜 Всі зауваження та пропозиції були зібрані в письмовій формі, та в подальшому будуть розглянуті робочою групою.

ℹ В рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В Чернігівській області виконавцем проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» в партнерстві з громадським об’єднанням «Спілка ініціатив Чернігівщини».