У Сосниці, без витрат бюджетних коштів, прикрасили живі ялинки

06.12.2023

Майже місяць, шляхом голосування, громада висловлювала свою позицію щодо ялинки. Голосуванням жителі громади вирішили, що дітки заслуговують на маленьке свято, ворог не повинен позбавити їх дитинства та чарівного відчуття різдвяного дива.

⭐️ Ялинки вже прикрасили. Засяють вони сьогодні, на День святого Миколая.

Важливо зазначити, що кошти на нові прикраси не витрачали. Задекорували ялинки тим, що залишилися з попередніх років.

Щодо новорічних свят – ніяких святкувань та масових заходів на площі не планується.

🙏 Дякуємо ЗСУ за спокій.

Кому цікаво, то результати голосування такі 📊
За ялинку – 61%
Проти – 34%