У Сосниці, на концерті до Дня Незалежності України, зібрали 2 500 грн для ЗСУ

24.08.2024

Розпочався захід з урочистої частини: виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання за загиблими Героями.

🏅 Далі на сцену запросили Людмилу Ткачинську. Їй, указом Президента України, присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Державну нагороду жінці передав голова громади Андрій Портний.

🏆 Також було нагороджено учасників обласного фольклорного фестиваля-конкурсу ім. Василя Полевика. Дипломи 1-го ступеня здобули народний аматорський хор ветеранів та народний аматорський фольклорний колектив «Криниці».

😍 Далі Гарний настрій містянам дарували творчі колективи і аматори сцени Сосницької громади.