У Сосниці пройшов ще один весняний суботник

04.04.2016

В суботу, 2 квітня 2016 року жителями Сосниці було проведено прибирання кладовища в районі «Новоселля».

Активну участь в прибиранні та розчищенні території, прийняли самі жителі району, голова селищної ради, та депутати – Рудя Василь Сергійович і Кубанцев Сергій Петрович, за що висловлюємо їм щиру подяку.

Робота  проводилась  швидко  та  злагоджено: було зібрано сміття, вигребено бур’яни та вирубано чагарники. Зібране неорганічне сміття  було вивезене  трактором, який  надала селищна рада, на  сміттєзвалище.