У Сосниці віддали данину поваги подвигам відважних синів та дочок України

12.10.2021
🇺🇦 Сьогодні, напередодні Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва, Дня створення УПА та свята Покрови Пресвятої Богородиці, у Сосниці віддали данину поваги подвигам відважних синів та дочок України.

🌹 Поклавши квіти до пам’ятника Героїв Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО, присутні вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України хвилиною мовчання.

🕯️ Наші земляки гідні щоб їх пам'ятали в рідному краї. Пишаємося кожним з них, сумуємо за тими, кого уже немає в живих.