У Сосниці вшанували пам'ять полеглих захисників України
🕯 Герої не вмирають!
🌻 Сьогодні Сосницька громада вшанувала пам'ять захисників, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.
Дату 29 серпня було обрано невипадково, оскільки її приурочено до дня виходу з оточення в Іловайську, дня найбільших втрат української армії на Донбасі.
На жаль і сьогодні тисячі захисників і захисниць віддають своє життя за наше майбутнє. Нехай вічна пам'ять про них назавжди буде в наших серцях. Пам'ятаймо, якою ціною нам дається незалежність!
Вічна пам'ять і слава Героям! 🇺🇦