У Сосниці встановлять сонячну електростанцію

13.03.2024

Сосницька громада виграла грантовий конкурс на встановлення сонячної електростанції. Фінансує проєкт німецьке товариство GIZ Ukraine.

В конкурсі приймали участь багато громад України, але тільки 14 з них стали переможцями.

✍️ Договір про встановлення сонячної електростанції вже підписано. Це трьосторонній документ між Сосницькою селищною радою, Сосницьким КЖУ та фондом RePower Ukraine.

🗨 «Сонячну електростанцію плануємо встановити на водозаборі, вона живитиме насоси підйому води, які качають воду зі свердловин», — каже Андрій Ткач, секретар Сосницької селищної ради.

👉 Сонячна електростанція дасть можливість зменшити споживання електроенергії з мережі, тим самим зменшить собівартість води.

♻️🔆 Продовжуємо виконувати важливий розділ стратегії розвитку громади про перехід на відновлювальні джерела енергії.