У Сосниці з’являться безкоштовний прокат велосипедів та вуличні майстерні самообслуговування

18.09.2020

Вже зовсім скоро у Сосниці з’являться безкоштовний прокат велосипедів та вуличні майстерні самообслуговування
Директорка КУ «Центр надання соціальних послуг» Тетяна Сіра та секретарка селищної ради Світлана Пастушенко, в рамках «Фонду малих проєктів – Україна 2020», напрацювали проєкт «Сосницька селищна рада – мобільна громада». Проєкт передбачає закупівлю велосипедів, зупинок та вуличних веломайстерень.

За результатами оцінювання він став одним з чотирьох переможців у Чернігівській області.

Цей проект передбачає:

• Встановлення 4-х зупинок для прокату велосипедів;
  • Розміщення у вільному доступі 25 велосипедів на встановлених зупинках для безкоштовного користування ними;
  • Встановлення вуличних майстерень на території Сосниці для проведення дрібних ремонтів.

Договір про співфінансування на реалізацію цього проєкту у рамках Фонду малих проєктів уже підписано. Зараз триває процедура закупівлі велосипедів і відповідного обладнання і вже зовсім скоро вони курсуватимуть вулицями Сосниці.

Зупинки, де можна буде взяти велосипед, планують встановити:

• вул. Корнєва, на «Кругу».
  • вул. Довженка, біля лікарні.
  • вул. Чернігівська, біля стадіону.
  • вул. Виноградського, на перехресті з вул. Освіти.

Довідково: У 2019 році Сосницька селищна рада вже ставала переможцем «Фонду малих проєктів» і отримала кошти для реалізації проєкту, згідно якого в громаду придбали автомобіль для забезпечення організації надання соціальних послуг мультидисциплінарною командою.