У Сосницькій громаді мама Героя побудувала дорогу за гроші, які виділила держава після загибелі сина

27.09.2023

🙏 На зборах жителів вулиці Владислава Грищенка присутні висловили Валентині Грищенко співчуття та теплі слова подяки.

Нагадуємо, що мама Героя використала гроші, виділені державою після загибелі її сина, щоб побудувати дорогу. Вартість будівництва склала 3,5 мільйони гривень.

Владислав Грищенко загинув влітку минулого року під час виконання бойового завдання у складі 1-ї окремої танкової Сіверської бригади.

В його честь була перейменована вулиця, на якій мама побудувала дорогу. Таким чином Валентина Грищенко залишила пам'ять про свого сина майбутнім поколінням.

З цієї нагоди голова громади вручив подяки:
🔹 Валентині Грищенко, мамі загиблого Героя;
🔹 керівнику Шляхового ремонтно-будівельного управління №82 за якісно проведені роботи.

Шановна пані Валентино, ми вдячні Вам за Вашого сина і за Ваш вчинок. Жителі вулиці і вся громада ніколи не забудуть Владислава Грищенка – справжнього Героя.