У Сосницькій громаді покращать енергоефективність та якість водопостачання

27.04.2023

Завдячуючи Програмі DOBRE Сосницька громада отримала обладнання для покращення якості водопостачання, а саме:

✔ Три глибинні водяні насоси – для селища Сосниця, сіл Загребелля та Змітнів. Новими насосами замінять у свердловинах старі, які вже зносились.
✔ Станцію автоматичного управління потужністю 7,5 кВт. Встановлення станції на одній із свердловин у Сосниці, яка обслуговує 1 621 мешканця, допоможе забезпечити комплексний захист насосного обладнання, електродвигуна, підтримку встановленого тиску в трубопроводі.
✔ Також працівники комунального підприємства отримали набори інструментів для налаштування нового обладнання.

ℹ Допомога екстреного реагування надана Програмою USAID DOBRE для усунення наслідків повномасштабного вторгнення РФ в Україну.