У Сосницькій громаді привітали з Різдвяними святами дітей загиблих Героїв

26.12.2023

Раніше ці дітки зустрічали Різдво зі своїми татусями, проте зараз вчаться жити із втратою. Їхні татусі загинули у боротьбі за українську незалежність та свободу.

❤️ Для них дуже важливою є увага та турбота у ці дні, тому для дітей створили маленьке свято.

🎁 Діти загиблих військовослужбовців отримали солодкі подарунки та грошові сертифікати.

🧸 Потім на свято завітав Зайчик, з яким малеча танцювала та весело проводила час. А молодь заспівала діткам місцеву сосницьку колядку.