У Сосницькій громаді святкували День захисту дітей

01.06.2024

Цьогоріч ми та наші діти знову зустрічаємо це свято в умовах війни, коли вся країна стоїть одним фронтом за те, щоб побороти загарбника та захистити наше найцінніше, захистити наше майбутнє, майбутнє, що живе у наших дітях.

🇺🇦 Завдячуючи ЗСУ діти нашої громади мають мирне небо над головою і змогли бодай на певний час поринути у щасливу країну дитинства у вигляді свята, яке сьогодні було організовано для них з нагоди Дня захисту дітей.

Програма свята була надзвичайно динамічною, цікавою та насиченою, включаючи в себе, як

🔹 святковий концерт, де усі присутні мали змогу насолодитися чудовим співом та запальними танцями юних талантів,

так і різні розважальні локації

🔹 конкурси;
🔹 малюнки на асфальті;
🔹 арт-терапія;
🔹 дитячі гірки та батути;
🔹 конкурс дитячого караоке;
🔹 лотерея;
🔹 захоплюючий квест;
🔹 танці з котом Бонею;
🔹 перегляд мультфільмів.

Все це забезпечило гарний настрій усім присутнім та принесло масу позитивних, приємних вражень та емоцій.

💕 Бажаємо нашим дітям здоров’я, добра, радості, надії на краще майбутнє, розуміння та усвідомлення тієї ціни, яку платять наші Захисники України за можливість спокійно жити в тилу!