У Сосницькій громаді відкрили Алею Героїв

01.10.2023
Сьогодні, 1 жовтня, у День захисників і захисниць України, у Сосниці відбулася загальнонаціональна хвилина мовчання.

🕯 В пам‘ять про захисників родом із Сосницької громади на центральній площі відкрили Алею Героїв.

Це 10 кубів, на кожній стороні якого – світлини і біографія військових, які від початку війни у 2014 році віддали життя у боротьбі за незалежність України. Наймолодшим – всього по 20 років, найстаршому – 56 років.

А з нагоди святкування Дня захисників оголосили Подяки від Сосницької селищної ради:

🔹 Валентині Хіміч – матері Героя;
🔹 Івану Хролу – батьку Героя;
🔹 Наталії Скварській – дружині Героя;
🔹 Оксані Аміровій – матері Героя;
🔹 Сергію Бідному – сержанту ЗСУ;
🔹 Олександру Жабку – старшому солдату ЗСУ;
🔹 Сергію Жабку – рядовому ЗСУ;
🔹 Вадиму Костюку – старшому солдату ЗСУ;
🔹 Володимиру Малишу – рядовому ЗСУ;
🔹 Віталію Тимошенку – солдату ЗСУ;
🔹 В’ячеславу Іванову – сержанту ЗСУ.