У Сосницькій громаді відновили видачу паспортів

30.12.2023

Маємо гарну новину, як для жителів громади, так і тих, хто скористався прихистком у нашій громаді.

💳 Вже розпочато приймання документів на оформлення паспортів громадян України у формі ID-картки та паспортів громадян України для виїзду за кордон.

🏦 Для отримання послуги або консультації з даного питання ви можете звернутись до адміністратора у селищну раду (1-й поверх, ліве крило).

🕐 Графік прийому громадян: вівторок-субота з 8:00 до 17:00 (перерва 13:00-14:00).

👍 Відновити видачу паспортів Сосницькій громаді допомогли міжнародні партнери, а саме Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ Ukraine). Вони допомогли придбати все необхідне.