У Сосницькій громаді виловили близько 1 500 кг загиблої риби

До роботи були долучені 👇
🔹 представник Сосницької селищної ради;
🔹 працівник КП «Благоустрій-Сосниця»;
🔹 староста Пекарівського старостату разом з працівниками благоустрою;
🔹 староста Задесенського старостату;
🔹 доброволець із Задесенського старостату – Віталій Черниш;
🔹 представник екологічної інспекції;
🔹 пожежники (ДСНС);
🔹 працівники рятувальної станції.

🛶 Останні також залучили до роботи човна. Ще один човен – селищної ради, який громада отримала від благодійного фонду «Зелений кристал».

👕 Захисний одяг, засоби індивідуального захисту, гігієни та деззасоби для знезараження зібраної риби надала санітарно-епідеміологічна служба.

🚜 Фермер Микола Швед надав трактор з причепом для вивезення риби та екскаватор, за допомогою якого загиблу рибу закопали.

Дякуємо керівникам обласних і районних причетних служб за взаємну роботу, наданих людей та обладнання.