У Сосницькій школі, що на В’юнищі, зібрали 7000 для ЗСУ
Сьогодні у школі для учнів було проведено «День Барбі і Кена». Діти дізналися історію життя найпопулярнішої ляльки у світі. Вони були здивовані, що лялька мала багато професій, побувала в космосі, балатувалась в президенти, а ще рятує життя і здоров'я воїнів ЗСУ.
🙋♀️ Приємною несподіванкою для дітей було те, що до них завітала сама лялька Барбі (аніматор Ірина Кудлай). Своїми фокусами вона викликала в учнів справжнє захоплення.
💙💛 Хоча діти сміялись і веселились, смакували ласощі, танцювали, фотографувалися з Барбі, чекали призів від розіграшу лотереї, але кожної миті пам'ятали, що їхній спокій оберігають наші мужні воїни. Томудіти з нетерпінням чекали тої миті, коли покладуть до вже знайомої скриньки свої донати на підтримку воїнів.
![](/storage/news/galleries/ee0fa8b88ab748149fb92031ccdec5d2.jpg)
![](/storage/news/galleries/bd2eff145c949367e69f0df9ad97a0ee.jpg)
![](/storage/news/galleries/b3512d7b44834f70e43305cdd292e678.jpg)
![](/storage/news/galleries/13635bcecdd2fe1f748bcca466230f51.jpg)
![](/storage/news/galleries/f12b60559b08ce9f87d4cb051f8a6241.jpg)
![](/storage/news/galleries/48481b64f7cbac2e280f30922c515115.jpg)
![](/storage/news/galleries/5402949a99d90d6e363b526570373ece.jpg)
![](/storage/news/galleries/dc8b6648fd8b68e89b8b4ec0f2ef6d56.jpg)
![](/storage/news/galleries/671a25f60634de36595648e96c02e69a.jpg)