У Західному старостаті креативно розписали автобусні зупинки

24.11.2023

У селах цього старостату здійснили благоустрій зупинок громадського транспорту та розписали їх в українському стилі.

👩‍🎨 Перетворити зупинки на патріотичні об’єкти вирішили самі місцеві жителі.

🌻 Соняшники, тин з глечиками, калина, маки, україночка, Тарас Шевченко та інші яскраві роботи тішитимуть око місцевих мешканців, які очікуватимуть на громадський транспорт.

🔹 У Волинці працювали: Наталія Дятловська, Ніна Єрко, Юрій Примачок, Люба Тарасенко.
🔹 У Поліссі: Роза Маценко, Людмила Ревенко, Олександра Макаренко.
🔹 У Лавах: Галина Розумієнко, Ірина Рудика, Ніна Скляр.
🔹 У Вільшанах: Єлизавета Крук, Марія Вахненко, Анастасія Кошка, Олександр Гончаренко.