Учні та студенти Сосницької громади завітали у гості до рятувальників
Учні Кудрівської школи завітали на екскурсію до Сосницької пожежно-рятувальної частини.
🚒 Діти мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.
🛟 А студенти Сосницького коледжу, разом з викладачкою Тетяною Ємець, відвідали Сосницьку рятувальну станцію.
Їх гостинно зустрів керівник станції Олег Джола, який розповів про правила поведінки на водоймах, важливість та специфіку рятувальних операцій на воді, а також дозволив приміряти спеціальний одяг та обладнання для водолазів.
![](/storage/news/galleries/2ae725e6b089c690aa56d157be8ad9b5.jpg)
![](/storage/news/galleries/8c67f991df7457cc8ff25072c602fa97.jpg)
![](/storage/news/galleries/9c5c8ce2405b4c02ffc61373582ee481.jpg)
![](/storage/news/galleries/2e1e8965039cf6781629535f06f43cc7.jpg)
![](/storage/news/galleries/c9df172f182d74b3a4651d0440492694.jpg)
![](/storage/news/galleries/851ec9001a66e13a5eb222cdc630cc46.jpg)
![](/storage/news/galleries/a8e9f412e1a1785e1ba6d9b4d8a37532.jpg)
![](/storage/news/galleries/03306704017e7ca3616c04a74b301583.jpg)
![](/storage/news/galleries/19fafafe1a2f54c9cee7dcff7ff15726.jpg)