Увага! 5-8 травня проводитиметься планова промивка водогону
Новини
![](http://sosnitsa-rada.gov.ua/storage/news/article/7bbd2eaec9d6e8a84b79b1e6d81a18fd.jpg)
З метою здійснення профілактичних заходів та покращення якості питної води з 05 травня 2020 року по 08 травня 2020 року буде здійснена чергова промивка зовнішніх водопровідних мереж селищного водогону. На час проведення робіт буде спостерігатись зниження тиску води та поява осаду у воді.
Просимо завчасно зробити необхідні запаси питної води!