В Сосниці Екологічна інспекція провела обстеження урочищ та лугів

09.04.2020

Розорювання угідь (сіножатей та пасовищ) в заплавах  річок може призвести до порушення гідрологічного режиму річок, зміни рівня ґрунтових вод прилеглих територій. Разом зі спалюванням стерні це призводить до знищення компонентів ландшафтного та біологічного різноманіття, осередків існування численних видів флори і фауни, у тому числі занесених до Червоної книги України, Європейського червоного списку та інших переліків.

Тому сьогодні начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Ігор Чернуха спільно з представниками Державної екологічної інспекції у Чернігівській області провели обстеження урочищ та лугів, а саме:

•         Хуторище
  •         Красна гора
  •         землі біля «Білої кручі»
  •         Скриня
  •         Ковалевське
  •         Береза
  •         територію біля села Гапішківка

В результаті обстежень було виявленно ряд порушень екологічного та природоохоронного законодавства. До винних осіб будуть застосовані заходи реагування!