В Сосниці вже зібрали 151 200 грн благодійної допомоги на придбання апарату ШВЛ

15.04.2020

24 березня селищним головою було ініційовано збір благодійної допомоги на придбання апарату ШВЛ для КНП «Сосницька ЦРЛ».

За цей час вдалося зібрати 151 200 грн.

Оскільки, цієї суми недостатньо для придбання ШВЛ і придбати його зараз майже нереально – величезний попит у світі, постачальники працюють з гуртовими замовленнями держав та урядів різних країн.

Порадившись з керівництвом лікарні та лікарями, вирішили придбати супутнє необхідне обладнання для можливого лікування хворих на COVID-19:

• кисневі концентратори 2 шт. – 76 тис. грн;
  • монітор пацієнта 1 шт. – 35 тис. грн;
  • безконтактні термометри 2 шт. – 4 тис. грн.

Без Вашого схвалення, придбання проводити не будемо!

Кошти продовжують надходити на благодійний рахунок ЦРЛ.

Ми неймовірно вдячні вам за небайдужість та підтримку. Ви допомагаєте нам творити добро!

Все це обладнання буде в подальшому необхідне нашій лікарні!