Вакансія головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва

20.03.2021

Сосницька селищна рада оголошує конкурс на вакантну посаду: головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги до посади головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва  селищної ради:

• спеціаліст з вищою  архітектурною, будівельною освітою, за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста та стажем роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування – не менше одного року, або стажем роботи в інших сферах управління – не менше 3-х років, який має певні навики в роботі з громадськістю в установах.

Для здійснення своїх повноважень спеціаліст повинен знати та вміти:

• структуру управління селищної ради, її виконавчих органів, Конституцію України, Закони України, укази, постанови, розпорядження та інші нормативно-правові акти, що регулюють розвиток архітектури, містобудування та будівництва і застосовуються для виконання завдань, що належать до компетенції відділу;
  • забезпечувати реалізацію на території Сосницької селищної ради державної політики архітектурного, містобудівного та будівельного розвитку.

Документи для участі в конкурсі приймаються упродовж місяця після публікації оголошення.

Перелік питань на перевірку знання законодавства України  на конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва  Сосницької селищної ради

1. Повноваження органів місцевого самоврядування  в галузі житлово-комунального господарства,  будівництва.
  2. Відповідальність суб’єктів  містобудування,  які  є замовниками будівництва об’єктів або ті, що виконують   функції   замовника  і  підрядника  одночасно, за правопорушення у сфері  містобудівної діяльності.
  3. Відповідальність  суб’єктів містобудування,  які виконують будівельні роботи.
  4. Органи, уповноважені розглядати справи про  правопорушення у сфері містобудівної діяльності.
  5. Порядок накладення штрафів за правопорушення усфері містобудівної діяльності.
  6. 6. Розкрийте поняття «завдання на проектування.
  7. 7. Розроблення та затвердження проекту об’єкта  архітектури.
  8. 8. Планування і забудова територій.
  9. 9. Планування територій на місцевому рівні.
  10. 10. Генеральний план населеного пункту.
  11. 11. Повідомлення про початок виконання підготовчих або будівельних робіт.
  12. 12. Дозвіл на виконання будівельних робіт.
  13. 13. Основні положення Постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461  «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів».
  14. 14. Повноваження посадових осіб органів державного архітектурно-будівельного контролю.
  15. Оформлення результатів державного архітектурно-будівельного контролю.