Вебінар «Інформаційно-консультаційна підтримка бізнесу у період карантину»

19.04.2021

Запрошуємо на вебінар «Інформаційно-консультаційна підтримка бізнесу у період карантину», який відбудеться 21 квітня п.р. о 11.00-12.00 за участі представників Головного управління ДПС у Чернігівській області та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

В ході даного вебінару будуть розглянуті наступні питання:

• Актуальні питання щодо проведення перевірок у 2021 році;
  • Особливості звітування роботодавцями та ФОП у 2021 року;
  • Режим роботи Центрів обслуговування платників та надання адмінпослуг у період карантину;
  • Інформаційно-конультаційна підтримка представників бізнесу.

Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=V7ohgYSAqEQ  у зазначений час в день проведення заходу, а за відсутності можливості взяти участь у зазначений час, даний вебінар можна переглянути пізніше у запису.

Участь у заході безкоштовна.

Контактна особа Фінюк Марія, моб. телефон 067 524 36 65.