Весільні традиції краю: досліджуймо разом. Збираємо весільні фото

17.10.2023

Сосницький літературно-меморіальний музей Довженка спільно з краєзнавицями Марією Гирич та Наталією Ващенко розпочали дослідження теми весільних традицій і обрядів у нашому краї.

❗ Просимо вас долучитись! Краєзнавці збирають будь-які весільні фото від давніх-давен до 90-х і пізніше.

Цікавлять у першу чергу старі фотографії, а також опис традицій сватання, весілля, вінчання, весільної кухні, про які розповідали старші у роду, а також свідками яких були ви самі.

Надіслати фото можна 👇
📧 на електронну адресу: museum-dovzhenko@ukr.net
🏃‍♂ або приносьте особисто до музею Довженка

Коли матеріалу набереться достатньо і опрацюється, організатори обіцяють цікавезну презентацію!

ℹ Для постера використані світлини місцевих жителів з Чорнотич, Кудрівки, Чимчикового хутору, Сосниці з архіву М.Малиша та ін.