Відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради

29.04.2020

Сьогодні в режимі «онлайн» відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради. На порядок денний було винесено розгляд матеріалів містобудівної документації 6 населених пунктів, серед яких – генеральний план Сосниці.

В ході обговорення члени Ради висловили ряд пропозицій і зауважень щодо поданої містобудівної документації.

За результатами голосування Радою прийнято рішення схвалити генеральний план та рекомендувати для подальшого затвердження відповідно до діючого законодавства.