Відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради
![](http://sosnitsa-rada.gov.ua/storage/news/article/25527ada216f38d9c8e3e92d8b77aa8d.png)
Сьогодні в режимі «онлайн» відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради. На порядок денний було винесено розгляд матеріалів містобудівної документації 6 населених пунктів, серед яких – генеральний план Сосниці.
В ході обговорення члени Ради висловили ряд пропозицій і зауважень щодо поданої містобудівної документації.
За результатами голосування Радою прийнято рішення схвалити генеральний план та рекомендувати для подальшого затвердження відповідно до діючого законодавства.