Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відбулось засідання Конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Конкурси
03.12.2021

Сьогодні, 03 грудня 2021 році у приміщенні Сосницької селищної ради відбулось засідання Конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади Сосницької селищної ради на якій визначали переможця конкурсу щодо виконання незалежної оцінки Комплексу будівель та споруд, який знаходиться за адресою: Чернігівська область, смт Сосниця, вул 8-го Березня,21 та розташований на земельній ділянці площею 4,06 га.

На конкурс надійшло дві пропозиції від Приватного підприємства «Десна-Експерт-М» та Товариства з обмеженою відповідальністю «Експертно-правовий центр «Правекс».

Після обговорення та розгляду документації, які надійшли від претендентів, за результатами рейтингового голосування визначено переможцем конкурсу щодо виконання незалежної оцінки Товариство з обмеженою відповідальністю «Експертно-правовий центр «Правекс».

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше