Відбулось засідання координаційної ради з питань соціальної роботи

12.02.2021

Сьогодні відбулося засідання координаційної ради по роботі з сім’ями та особами, які перебувають у складних життєвих обставинах.

На засіданні були присутні представники від організацій соціальної роботи:

• Світлана Пастушенко – начальниця відділу надання адміністративних і соціальних послуг.
  • Тетяна Сіра – директорка КУ «Центр надання соціальних послуг».
  • Людмила Кохан – начальниця служби у справах дітей.
  • Олена Дерюгіна – завідувачка відділення соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді.
  • Наталія Парфільєва – провідна фахівчиня відділення соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді.
  • Дмитро Ситенок – старший інспектор з ювенальної превенції Сосницького відділення поліції Менського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.
  • Тетяна Супрун – начальниця відділу соціального захисту.
  • Ігор Кустенко – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Сосницької селищної ради.

В рамках засідання було вирішено ряд актуальних питань співпраці соціальних служб та визначені основні завдання по роботі з сім’ями, які потребують соціального супроводу.