Відбулося покладення квітів до пам’ятних місць та пам’ятників Захисникам України

08.05.2020

Сьогодні відбулося покладення квітів до пам’ятних місць та пам’ятників Захисникам України.

Подія була приурочена до Дня пам’яті та примирення та до 75-ї річниці Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні, що відзначаються 8 та 9 травня відповідно.

У зв’язку з карантином заходи відбулися лише за участю очільників громади та району.

У меморіалних заходах взяли участь голова Сосницької селищної ради Андрій Портний, голова районної державної адміністрації Олег Максименко, заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Ігор Кустенко та голова ради ветеранів Надія Кузьменко.

Присутні схилили голови перед героями, які відважно й самовіддано боролися за Україну.