Відбулося засідання 4 сесії 7 скликання Сосницької селищної ради

27.01.2016

26 січня о 14.00 в приміщенні селищної ради відбулося засідання 4 сесії селищної ради 7 скликаня.

На розгляд сесії було винесено такі питання:

1. Про попередню оплату за природний газ.
  2. Про уточнення вільних залишків на початок року.
  3. Про затвердження переліку комунального майна.
  4. Про встановлення розміру орендної плати за оренду майна спільної власності територіальної громади.
  5. Про встановлення батьківської плати.
  6. Про дооцінку вартості будівлі сільського клубу за адресою: Сосницький район, с. М. Устя.
  7. 7. Про надання дозволу на передачу в оренду приміщення селищного будинку культури.
  1. Про надання дозволу на оренду приміщення.
  2. Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальної громади Сосницької селищної ради.
  3. 10. Про умови оплати праці Сосницького селищного голови та його заступника.
  1. Про розширення виконавчого комітету та введення нових членів виконкому.
  2. Про приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів».
  3. Про затвердження складу адміністративної комісії та Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Сосницької селищної ради.
  4. Про списання з обліку основних засобів, які знаходиться на обліку ДНЗ «Калинка».
  5. Про передачу коштів з фонду розвитку до загального фонду.
  6. Про внесення змін до плану асигнувань.
  7. 17. Про затвердження Програми про надання матеріальної допомоги на 2016 рік для поховання осіб, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітні, не зареєстровані, як приватні підприємці.
  8. Про затвердження Програми регулювання чисельності безпритульних тварин в смт Сосниця с.Мале Устя та с.Ганнівка на 2016 рік.
  9. Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти на території смт Сосниця, с.Мале Устя та с.Ганнівка на 2016 рік.
  10. Про затвердження Програми розвитку культури на території смт Сосниця, с.Мале Устя та с.Ганнівка на 2016 рік.
  11. Про затвердження культурно-мистецької програми смт Сосниця, с.Мале Устя та с.Ганнівка на 2016 рік.
  12. Про затвердження Програми видалення аварійних та сухостійних перерослих дерев на території смтСосниця, с.Мале Устя та с.Ганнівка на 2016 рік.
  13. Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців смтСосниця, с.Мале Устя та с.Ганнівка на 2016 рік.
  14. Про Положення “Про громадські слухання в спільній територіальній громаді селища міського типу Сосниця, села Мале Устя та села Ганнівка”.
  15. Про Положення про електронні петиції.
  16. Про Положення про місцеві ініціативи в смт Сосниця, селі М.Устя, селі Ганнівка.
  17. Про внесення змін до Регламенту Сосницької селищної ради.
  18. Про утворення цільового фонду на благоустрій селища.
  19. Земельні питання.
  20. Інше.