Відбулося засідання 5 сесії 7 скликання Сосницької селищної ради

25.02.2016

24 лютого о 14:00 в приміщенні селищної ради відбулося засідання 5 сесії селищної ради 7 скликання, яке отримало нововведення згідно Закону України «Про внесення зміни до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо поіменних голосувань».

Відтепер по закінченню кожної сесії на сайті селищної ради, в розділі Нормативні документи – Рішення сесій, будуть оприлюднюватись результати поіменного голосування.

Отже ви вже маєте змогу переглянути результати голосування на вчорашній сесії.

На пленарному засіданні вирішувались такі питання:

1. Про внесення змін до помісячного розпису бюджету селища на 2016 рік.
  2. Про перерозподіл коштів.
  3. Про оприлюднення проекту рішення Сосницької селищної ради 7 скликання «Про затвердження порядку залучення та використання коштів пайової участі (внеску) замовників у створенні і розвитку інфраструктури смт Сосниця».
  4. Про оприлюднення проекту рішення Сосницької селищної ради сьомого скликання «Про встановлення нормативів відрахування частини чистого прибутку».
  5. Про затвердження звіту про оцінку майна селищного будинку культури.
  6. Про внесення змін до рішення 4 сесії селищної ради 7 скликання від 26.01.2016 р. «Про встановлення батьківської плати».
  7. Про внесення змін до штатного розпису апарату Сосницької селищної ради.
  8. Про створення тимчасової контрольної комісії з вивчення діяльності ДНЗ «Сонечко» та ДНЗ «Калинка».
  9. Про затвердження рішень виконкому.
  10. Про встановлення надбавки за престижність професії.
  11. Про виплату матеріальної допомоги на оздоровлення.
  12. Про внесення змін до Правил по благоустрою.
  13. Про вихід із складу адміністративної комісії.
  14. Про оприлюднення проекту рішення “Про встановлення розміру ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності фізичних осіб на території селища”.
  15. Земельні питання.
  16. Та інші.